Elenora Lüleburgaz Güzellik Salonu

Lüleburgaz Şubemiz Çok Yakında

Elenora Güzellik Merkezi Kırklareli Lüleburgaz Şubemiz Çok Yakında Hizmetinizde. Elenora Lüleburgaz Şubemizde, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Kavitasyon, Miolifting, Masaj, Leke Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Mezoterapi, Soğuk Lipoliz, Kırışıklık Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Kaş Kontür, Dermapen, Kimyasal Peeling, Soman Dns ve Selülit Tedavisi ile Hizmetinizdeyiz. Açılışımızda bizleri yanlız bırakmayan tüm Lüleburgazlı Halkımıza Teşekkürlerimizle. Güzelliğe Dair Ne Varsa, Elenora.

Tarih: / 8 Nisan 2016  / 

Elenora Polatlı Güzellik Salonu

Polatlı Şubemiz Açıldı.

Elenora Güzellik Merkezi Ankara Polatlı Şubemiz Açıldı. Elenora Polatlı Şubemizde, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Kavitasyon, Miolifting, Masaj, Leke Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Mezoterapi, Soğuk Lipoliz, Kırışıklık Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Kaş Kontür, Dermapen, Kimyasal Peeling, Soman Dns ve Selülit Tedavisi ile Hizmetinizdeyiz. Açılışımızda bizleri yanlız bırakmayan tüm Lüleburgazlı Halkımıza Teşekkürlerimizle. Güzelliğe Dair Ne Varsa, Elenora.

Tarih: / 18 Mart 2017  / 

Elenora Rize Güzellik Salonu

Rize Şubemiz Açıldı.

Elenora Güzellik Merkezi Rize Merkez Şubemiz Açıldı. Elenora Rize Şubemizde, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Kavitasyon, Miolifting, Masaj, Leke Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Mezoterapi, Soğuk Lipoliz, Kırışıklık Tedavisi, Sivilce Tedavisi, Kaş Kontür, Dermapen, Kimyasal Peeling, Soman Dns ve Selülit Tedavisi ile Hizmetinizdeyiz. Açılışımızda bizleri yanlız bırakmayan tüm Lüleburgazlı Halkımıza Teşekkürlerimizle. Güzelliğe Dair Ne Varsa, Elenora.

Tarih: / 06 Şubat 2017  /