Soğuk Lipoliz Uygulama

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir. Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (apopitoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir.

Rezervasyon
Yapın
Sevdiğinize
Hediye edin

Soğuk Lipoliz Ağrılı Bir Yöntem midir?

Soğuk Lipoliz uygulaması tamamen ağrısız bir yöntemdir, hastalar 1 saat boyunca diledikleri şeyle meşgul olabilirler.

Soğuk Lipoliz Seansları Kaç Seans Uygulanır?
Soğuk lipoliz sadece 1 seans uygulanmaktadır. Bu tek seans yağların %20-40 azalmasını sağlamaktadır.1 bölgeye uygulama 1 saat sürmektedir. Örneğin hasta her iki bel bölgesine uygulama yaptıracaksa işlem 2 saat sürecektir.

Soğuk Lipoliz Sonuçları Kalıcı mıdır?

Soğuk Lipoliz diğer bütün medikal yöntemlerden farklı olarak tıpkı liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden elde edilen sonuçlar kalıcıdır.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. Zaman içerisinde 2 ile 4 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %20 ile %40 oranında bir incelme meydana gelecektir.


Soğuk Lipoliz Uygulama

Soğuk Lipoliz Uygulama Videomuz.

Soğuk Lipoliz Deneyimli Uzmanlar Tarafından Yapılmalıdır. Soğuk Lipoliz Uygulamamız.

Rezervasyon
Yapın
Sevdiğinize
Hediye edin