Miolifting Uygulama

Miolifting Uygulaması

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokuların yerçekimi ile aşağı doğru sarkmasıdır.Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür.

Rezervasyon
Yapın
Sevdiğinize
Hediye edin

Lifting Uygulaması

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokuların yerçekimi ile aşağı doğru sarkmasıdır. Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür. Aşırı stres gibi sebeplerden dış etkenlere karşı farklı tepkiler gösterir cildimiz kendisini yenileyemezse parlaklığını, canlılığını kaybeder. yüz çizgileri derinleşir, cildimiz yorgun ve donuk bir hal alır. Lifting bakımında amaç hücre yenilenmesini teşvik etmek, cildin yaşlılık nedenlerine karşı koymak, Hücre savunmasını arttırmak, hücre yenilenmesini arttırmak, cildin kolejen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak, lenf sistemini uyarmak, kırışıklıkları görünür şekilde azaltmak, cilt metabolizmasını hızlandırmak, cildin gerginlik ve esnekliğini arttırmak, cilde canlılık sağlamaktır. .

Miolifting
Yüz germe için salonumuzda son teknoloji ürünü bir cihaz kullanmaktayız. Bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.

Yüz kaslarınızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı şekilde kullandığımızı düşünecek olursak yüz germe işlemini ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermeye başlaması şaşırtıcı değildir. Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir. Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz. Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımları ile de desteklenebilir. Böylece hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip olabilirsiniz..

14 Soruda Miolifting
1)Yüz Liftingi nedir?
Gevşemiş ve sarkmış yüz kaslarının sıkılaşıp, gerdirilmesi ve yüz ovalinin ortaya çıkarılması için uygulanan bir yöntemdir.
2)Yüz Liftingi cerrahi bir operasyon mudur?
Kesinlikle cerrahi bir operasyon değildir. Deri altına herhangi bir enjeksiyon ve buna benzer uygulamalar söz konusu değildir.
3)Bu uygulama nasıl yapılır?
Uygulama özellikle bu konu için geliştirilmiş bilgisayar programlı ve gevşemiş, sarkmış yüz kaslarına egzersiz etkisi yaptırarak gerdirilmelerini sağlayan özel bir cihaz ile uygulanır.
4) Uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilir mi?
Kesinlikle hiçbir ağrı ya da acı hissedilmez. Sadece yoğun bir şekilde gerilme ve karıncalanma hissedilir.
5)Bu uygulamaya kaç yaşından itibaren başlamak gerekir?
Genellikle yağlı ve karma ciltlerde ve özellikle çok sigara içen ve bilinçsizce güneşlenen kişilerde 30-35 yaştan, Kuru ve normal cilt yapısına sahip kişilerde 40-45 yaştan itibaren uygulanabilir.
6)Uygulama toplam kaç seanstır?
Genellikle 10 – 15 seanslık kürler şeklinde uygulanır. Ancak bu kişinin yaşına ve problemin derecesine göre değişir ve daha az da uygulanabilir.
7)Sonuç ne zaman görülmeye başlanır?
İlk bir haftadan sonra yani ilk 3 seans yapıldıktan sonra sonuç net bir şekilde görülebilir.
8)Bu uygulamanın kırışıklık ve çizgilere de faydası var mıdır?
Uygulama daha çok gevşemiş ve sarkmış kasları toparlamak ve gerdirmek için yapılır. Ancak bu işlem yapılırken kan dolaşımı da çok yoğun bir şekilde artacağı için hücre yenilenmesi hızlanır ve cilt yenilenir. Bu da çizgilerin de kaybolmasına yardımcı olur.
9)Her hangi bir riski var mıdır?
Sağlık açısından hiçbir riski yoktur.
10)Kimlere uygulanmaz?
Vücudunda kalp pili, metal veya protez taşıyan kişilere, hamilelere, beyin operasyonu geçirenlere uygulanmaz.
11)Sonucun kalıcılık durumu nedir?
Genelde 40 yaşın altındaki kişilerde 2,5 yılda bir 40 yaşın üstündeki kişilerde 1,5 senede bir tekrarlanabilir.
12)Tekrar uygulanmasının bir sakıncasi var mıdır?
Hiçbir sakıncası yoktur.
13)Uygulamada yüz ifadesi değişir mi?
Gerilme ve toparlanma anlamında çok canlı ve diri bir görünüm ortaya çıkar. Ancak bu çok doğal bir şekildedir. İnsanlar sizde çok olumlu bir değişiklik olduğunu farkederler ama ne olduğunu anlayamazlar.
14)Bu uygulama cilt bakımı ile beraber mi yapılmalıdır?
Programa başlamadan önce derinlemesine bir cilt bakımı yapılır ve yüz hazırlanır. Fakat sonra sadece cihazla işleme devam edilir.


Miolifting Uygulama

Miolifting Uygulama Videomuz.

Miolifting Deneyimli Uzmanlar Tarafından Yapılmalıdır. Miolifting Uygulamamız.

Rezervasyon
Yapın
Sevdiğinize
Hediye edin